Producenci
Lenovo Ultrabook ThinkPad T14 G5 21MC0019PB W11Pro 8840U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
ThinkPad T14 Gen 5 wyróżnia się solidną, ale jednocześnie lekką konstrukcją, dostępną w kolorach Eclipse Black i Luna Grey. Ekran o przekątnej 14 cali oferuje różne opcje, w tym ekran WUXGA 1920x1200 z częstotliwością odświeżania 60 Hz, zapewniając żywe kolory i wysoką jakość obrazu.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model | ThinkPad T14 Gen 5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 8840U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 780M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Modem 4G (LTE) |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 52.5 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.7 mm |
| Szerokość | 315.9 mm |
| Głębokość | 223.7 mm |
| Waga | 1.39 kg |