Producenci
Lenovo Ultrabook ThinkPad T14s G4 21F60039PB W11Pro i5-1335U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Deep Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
ThinkPad T14s Gen 4 (14, Intel)
Podnosi poprzeczkę standardów korporacyjnych
Zbudowany z materiałów pochodzących z recyklingu
Będziesz zachwycony lekką obudową tego laptopa, ale to użyte w nim materiały z recyklingu wprowadzają w zachwyt. Laptop ThinkPad T14s Gen 4 składa się w 90% z przetworzonego magnezu na ramie klawiatury w modelach Deep Black i w 22% z włókna węglowego na górnej pokrywie. Natomiast, w modelach Storm Grey pokrywa górna i rama klawiatury są wykonane w 50% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Oba modele mają dolną pokrywę wykonaną w 55% z aluminium pochodzącego z recyklingu, a obudowa głośnika, baterii i zasilacza sieciowego wykonane są przetworzonego plastiku. Opakowanie jest ccałkowicie wolne od plastiku i składa się w 90% z przetworzonych i/lub zrównoważonych materiałów.
Korzystaj ze swojego telefonu poprzez laptopa
Dzięki technologii Intel Unison możesz umieścić laptopa w centrum wszystkiego, co robisz. Połącz bezprzewodowo swój telefon zarówno z systemem Android lub iOS z laptopem ThinkPad T14s Gen 4. Szybko i łatwo przesyłaj pliki, a nawet edytuj swoje zdjęcia i filmy bezproblemowo na dużym ekranie. Nawiązuj i odbieraj połączenia bezpośrednio z komputera, mając pełny dostęp do listy kontaktów w telefonie. Możesz nawet otrzymywać powiadomienia na laptopie oraz korzystać z funkcji wiadomości. Nie musisz przełączać się między urządzeniami, gdy możesz zrobić wszystko w jednym miejscu.
Wytrzymałość klasy wojskowej
Korzystamy ze standardów MIL-STD 810H Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, aby uzyskać idealną równowagę między wartością a trwałością naszych laptopów ThinkPad. Urządzenia są testowane pod kątem 12 standardów wojskowych i ponad 200 testów kontroli jakości, aby zapewnić ich działanie w ekstremalnych warunkach od arktycznej dziczy po pustynne burze piaskowe. Testy te obejmują surowe zmienne środowiskowe, w tym testy temperatury, ciśnienia, kurzu, wilgotności i wibracji.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model | ThinkPad T14s Gen 4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1335U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Liczba komór | 4-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16.9 mm |
| Szerokość | 317.5 mm |
| Głębokość | 226.9 mm |
| Waga | 1.25 kg |