Producenci
Lenovo Ultrabook ThinkPad T14s G6 21N1000RPB W11Pro X1E-78-100/32GB/512GB/14 cali WUXGA/Touch/3YR Premier Support + CO2 Offset
Opis
Dane techniczne
| Typ | Ultrabook |
| Model | ThinkPad T14s Gen 6 (Snapdragon) |
| Rodzina procesora | Snapdragon X Elite |
| Taktowanie (Boost) | 3.4 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Cache L3 | 42 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Snapdragon X Elite X1E-78-100 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Adreno |
| Producent chipsetu | Qualcomm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8448 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 58 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16.9 mm |
| Szerokość | 313.6 mm |
| Głębokość | 219.4 mm |
| Waga | 1.24 kg |