Producenci
Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G12 21KC005VPB W11Pro Ultra 7 155U/32GB/1TB/INT/LTE/14.0 2.8K OLED/Black/vPro/3YRS Premier Support Plus + CO2 Offset
Opis
Ikoniczny design i nowoczesna architektura
Ikoniczna już sylwetka serii X1 Carbon, w notebooku Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 kryje szereg nowych rozwiązań dla profesjonalnych użytkowników. Przejdź w przyszłość i ulepsz jakość swojego użytkowania z akceleracją AI. Architektura obliczeniowa zbudowana jest na najnowszym procesorze Intel Core Ultra ze zintegrowanym silnikiem sztucznej inteligencji, która przyspieszy Twoje zdolności zarządzania, wzmocni zabezpieczenia i zwiększy znacząco wydajność urządzenia.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model | ThinkPad X1 Carbon Gen 12 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 155U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | Modem 5G |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 14.96 mm |
| Szerokość | 312.8 mm |
| Głębokość | 214.75 mm |
| Waga | 1.09 kg |