Lenovo Zasilacz 65W USB-C DC 40AK0065WW
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
251.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lenovo
Kod produktu: 1_625344
Opis
Zasilacz 65W USB-C DC 40AK0065WW
Oryginalny zasilacz samochodowy 65W do notebooków Lenovo. Korzystaj z zasilania i utrzymaj produktywność w drodze dzięki temu zasilaczowi podróżnemu. Zasilacz podróżny Lenovo 65 W USB-C DC Travel Adapter jest uniwersalny, dostarcza 65 W mocy przez złącze USB-C i jest przeznaczony do użytku na zewnątrz pomieszczeń.
  • Naładuj swój laptop lub urządzenie mobilne przez złącze USB-C. - Podłącz do gniazdka samochodowego, a będzie zarówno zasilać Twój notebook Lenovo/ThinkPad, jak i naładuje jego akumulator. - 65 W mocy pozwala na szybkie ładowanie urządzeń z rodziny ThinkPad X1. - Zgodność z profilem zasilania PD 3.0 dotyczy 5 V, 9 V, 15 V, 20 V
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
Przeznaczenie samochodowy
Moc zasilacza 65 W