Producenci
Lenovo Zestaw ThinkSmart Core Full Room Kit for Microsoft Team Rooms 3YRS OS 11S3000LPB
Opis
Przywróć produktywność spotkań
Łącząc innowacyjną technologię ze spersonalizowanymi usługami, nasze rozwiązania ThinkSmart na nowo zdefiniują Twoją przestrzeń spotkań. Spraw, aby współpraca była bardziej produktywna i przyjemna dzięki inteligentnym urządzeniom, które zapewniają większą wydajność i oferują opcje dostosowane do Twoich potrzeb.
Zestaw ThinkSmart Core wzbogaci każdej wielkości sale konferencyjne o inteligentną technologię współpracy to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie potrzeby w zakresie ujednoliconej komunikacji. Zestaw zawiera urządzenie komputerowe ThinkSmart Core z certyfikatem dla Microsoft Teams Rooms, panel sterowania, inteligentną kamerę opartą na sztucznej inteligencji, inteligentny soundbar z mikrofonami, usługę Premier Support oraz oprogramowanie premium do zdalnego zarządzania, wdrażania i nie tylko.
Dane techniczne
| Separator | Kontroler |
| Separator | Kamera |
| Separator | Głośnik |
| Separator | Komputer |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rodzaj | Soundbary |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Wysokość | 168.1 mm |
| Szerokość | 265.5 mm |
| Głębokość | 83.3 mm |
| Waga | 753.8 g |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 250 Hz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Core i5-1145G7E |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Intel vPro | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 97 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 800 x 55 x 90 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 105 x 60.5 x 36 mm |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Waga | 220 g |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Waga | 1.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 3 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Wysokość | 37.5 mm |
| Szerokość | 226 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| System operacyjny | Windows 11 IoT Enterprise |