Producenci
Lenovo Zestaw ThinkSmart Core for Microsoft Team Rooms 11LR000BPB
Opis
Dodaj inteligentną technologię do współpracy w salach konferencyjnych o różnych rozmiarach za pomocą naszego zestawu ThinkSmart Core + Controller do sal Microsoft Teams Rooms idealnego do przestrzeni, które już są wyposażone w technologię audio-wizualną. Zestaw obejmuje ThinkSmart Core, urządzenie komputerowe zbudowane na platformie Intel vPro i certyfikowane dla Microsoft Teams, ekran kontrolera, wsparcie Premier, oraz nasze oprogramowanie ThinkSmart Manager Premium do zdalnego zarządzania, wdrażania i nie tylko.
Dane techniczne
| Separator | Głośnik |
| Separator | Kontroler |
| Separator | Kamera |
| Separator | Komputer |
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Rodzaj | Soundbary |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Matryca | Sensor CMOS |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 250 Hz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Core i5-1145G7E |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Intel vPro | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 97 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | AUX |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Wymiary | 798 x 56.5 x 91.3 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 105 x 51.7 x 60.5 mm |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Waga | 220 g |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Waga | 3.6 kg |
| Pozostałe parametry | Sposób montażu:
Funkcje:
|
| Typ dysku | SSD |
| Pozostałe parametry | Możliwość montażu na ścianie/monitorze |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 3 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 37.5 mm |
| Szerokość | 226 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.1 kg |
| System operacyjny | Windows 11 IoT Enterprise |
| Wysokość | 168.1 mm |
| Szerokość | 265.5 mm |
| Głębokość | 83.3 mm |
| Waga | 753.8 kg |