Producenci
Lenovo Zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy Essential Gen2 czarny US English 4X31N50708
Opis
Bezprzewodowa klawiatura i mysz Lenovo Essential Gen2 w kolorze czarnym US_English 4X31N50708
Elegancki i stylowy zestaw klawiatury i myszy zwiększa produktywność oraz wygodę pracy bezprzewodowej. Wąska 2,5-strefowa klawiatura zapewnia czułość klawiszy i doskonałe wrażenia podczas pisania. Mysz o standardowym rozmiarze uzupełnia klawiaturę pod względem wyglądu i funkcjonalności. Podłącz kompatybilne urządzenia Lenovo za pomocą tylko jednego nanoodbiornika. Klawiatura i mysz składają się w 65% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego. Zestaw objęty jest 3-letnią ograniczoną gwarancją na sprzęt i globalną pomocą techniczną.
- Niezawodne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz z protokołem wielokrotnego parowania
- Pojedynczy bezprzewodowy odbiornik USB nano do obsługi klawiatury i myszy
- Przyjazne dla środowiska, wykonane z plastiku pochodzącego w 65% z recyklingu poużytkowego zarówno
- Niskoprofilowy układ klawiatury 2,5-strefowej
- Regulowana, odchylana podstawka i konstrukcja klawiatury odporna na zalanie
- Dedykowane sterowanie multimediami jednym dotknięciem
- Szyfrowanie AES-128 dla klawiatury
- Pełnowymiarowa mysz, wygodna dla lewej i prawej ręki
- Czujnik optyczny i rozdzielczość 1600 DPI
- Żywotność baterii klawiatury do 15 miesięcy (może się różnić w zależności od sposobu użytkowania)
- Żywotność baterii myszy do 18 miesięcy (może się różnić w zależności od sposobu użytkowania)
- Ciesz się całkowitym spokojem dzięki 3-letniej gwarancji
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | Essential Wireless Keyboard Gen2 |
| Model | Essential Wireless Mouse Gen2 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 422,3 x 134,5 x 21,9 mm |
| Waga | 406.5 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 110,1 x 61,5 x 36,1 mm |
| Waga | 65.5 g |