Producenci
Lenovo Zestaw klawiatura i mysz Essential - US Euro 103P 4X30M39497
Opis
Bezprzewodowa klawiatura i mysz Essential - US Euro 103P 4X30M39497
Ta elegancka i stylowa klawiatura i mysz zwiększają wydajność, zapewniając jednocześnie wygodę bezprzewodową. Wąska, 2,5-strefowa klawiatura ma czułe wyczucie klawisza i wygodę pisania. Mysz o standardowym rozmiarze stanowi dopełnienie klawiatury pod względem wyglądu i funkcjonalności.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | Essential - US Euro 103P |
| Model | Essential - US Euro 103P |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 424 x 155,5 x 20,5 mm |
| Waga | 0.58215 kg |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 106 x 61,08 x 33 mm |
| Waga | 60 g |