Producenci
Lenovo Zestaw słuchawkowy Go Wired ANC (czarny) 4XD1C99223
Opis
Zaprojektowany z myślą o usprawnieniu komunikacji i współpracy w nowoczesnym miejscu pracy, zestaw słuchawkowy Lenovo Go Wired ANC oferuje kilka niezbędnych funkcji. Dzięki certyfikacji Microsoft Teams i najnowocześniejszej technologii redukcji szumów zarówno pracownicy biurowi, jak i pracownicy zdalni będą mieli narzędzia, których potrzebują do wyeliminowania zakłóceń i dostosowania się do pracy wszystko w jednym zestawie słuchawkowym.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 107 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 237 g |