Producenci
Lenovo Zestaw słuchawkowy Lenovo Wired ANC Gen 2 Teams 4XD1M45627
Opis
Przewodowy zestaw słuchawkowy Lenovo ANC Gen 2 (Teams)
Zaprojektowany z myślą o współczesnych hybrydowych miejscach pracy, zestaw słuchawkowy Lenovo Wired ANC Gen 2 łączy w sobie moc aktywnej redukcji szumów z technologiami EPOS BrainAdapt i ActiveGard, zapewniając niezrównaną wydajność.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB |
| Impedancja | 2200 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 86 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.7 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 148 g |
| Akcesoria w zestawie |
|