Producenci
Lenovo sluchawki douszn e bluetooth HE06 czarne
Opis
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE06
- Czas ładowania: do 2h
- Czas pracy: do 10h
- Czas pracy na baterii: do 10h
- Czułość: 105 dB+/-3dB
- Czytnik kart pamięci: Nie
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth 5.0
- Konstrukcja: Douszne
- Łączność: Bezprzewodowa Bluetooth 5.0
- Maksymalny czas czuwania: do 120 h
- Mikrofon: Tak, Wbudowany
- Pojemność baterii: 105mAh
- Regulacja głośności: Tak
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 50 g |
| Akcesoria w zestawie |
|