Producenci
Lenovo sluchawki douszn e bluetooth HE08 czarne
Opis
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE08
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 50 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|