Producenci
Lenovo sluchawki douszne TWS HT18 czarne
Opis
Lenovo Słuchawki HT18
Specyfikacja techniczna:
Komunikacja bezprzewodowa:
- Bluetooth 5.0
Czułość:
- 100 dB
Profile:
- HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Pojemność:
- Pojemność baterii w etui: 1000 mAh
- Pojemność baterii w słuchawkach: 40 mAh
Pasmo przenoszenia:
- 20 - 20000 Hz
Czas pracy:
- 4 godz
Maksymalny czas czuwania:
- 60 godz.
Czas ładowania:
- 1 godz.
Zasięg:
- do 10m
Mikrofon:
- Wbudowany
Konstrukcja:
- Dokanałowe
Kolor:
- Czarny
Dodatkowe informacje:
- Sterowanie przy pomocy dotyk, Etui służące jako ładowarka i przenośny powerbank
Dołączone akcesoria:
- Ładowarka, Kabel USB, Etui - stacja dokująca z powerbankiem, 2 pary dodatkowych nakładek, Instrukcja obsługi
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |