Producenci
Lenovo sluchawki douszne TWS HT28 biale
Opis
Lenovo Słuchawki HT28
Specyfikacja techniczna:
Pojemność baterii:
- 400 mAh
Bateria:
- 400 mAh
Czas pracy na baterii:
- 4 h
Maksymalny czas czuwania:
- do 100 h
Czas ładowania:
- 1 h
Średnica przetwornika:
- 8mm
Konstrukcja:
- Dokanałowe
Klasa szczelności:
- IPX4
Łączność:
- Bezprzewodowa Bluetooth 5.0
Pasmo przenoszenia:
- 20 - 20000 Hz
Czas pracy:
- 4 h
Dodatkowe informacje:
- Redukcja szumów
- Obsługa Siri, Google Assistant, Little Love Classmate
Dołączone akcesoria:
- Etui ładujące, instrukcja
Zawartość opakowania:
- Etui ładujące
- Słuchawki
- Instrukcja obsługi
Zasięg:
- do 10 m
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |