Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LFT-2001A, 3L EMI/RFI, 2.5m, czarna
Opis
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LFT-2001A, 3L EMI/RFI, 2.5m, czarna
Zabezpieczenie sprzętu elektronicznego przed przepięciami i zakłóceniami w sieci. Zalecane do komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, telewizorów do 29 cali, drukarek laserowych, większych domowych urządzeń elektrycznych, odtwarzaczy CD oraz kas fiskalnych.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 2.5 m |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Tak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 66 x 376 x 51 mm |
| Waga | 625 g |
| Pozostałe parametry |
|