Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LFT-2005, 3L EMI/RFI, 2.5m, czarna
Opis
Listwa przeciwprzepięciowa LFT-2005
Model LFT 2005 jest udoskonaloną wersją modelu LFT 2001 zwycięzcy testu porównawczego listew zasilających Komputer Świat nr 8/2002, najlepszy zakup polecany przez profesjonalistów.
- Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, szybkich modemów, rozbudowanych faksów biurowych, drukarek laserowych, fotokopiarek biurowych, rzutników biurowych, telewizorów do 40".
- Wskaźnik prawidłowego uziemienia.
- Bezpieczniki termiczne zabezpieczające warystory Filtr EMI/RFI rdzeń uzwojenia kondensatory przeciwzakłóceniowe eliminują zakłócenia szerokopasmowe i przemysłowe.
- 5 gniazd wtykowych z podwyższoną ochroną 3 linii zasilających, blokada gniazd wtykowych zabezpieczenie przed przypadkowym porażeniem prądem.
- 3-żyłowy przewód zasilający długość: od 2,5m do 5m.
- Bezpieczna, atestowana obudowa wykonana z wysokoudarowego poliamidu.
- 2 wymienialne 10A bezpieczniki jako zabezpieczenie przed przeciążeniem, 2 wtórne bezzwłoczne bezpieczniki stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed przepięciami i impulsami prądowymi.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 2.5 m |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Tak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 66 x 327 x 45 mm (szerokość x długość x wysokość) |
| Waga | 615 g |
| Pozostałe parametry |
|