Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LV-530W, 1L, 2.5m, czarna
Opis
Rozwinięcie serii Power Control służące podstawowemu zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu prostych urządzeń elektronicznych.
Zalety to: 5 lat gwarancji w standardzie, nowoczesne wzornictwo, przystępna cena.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, faksów osobistego użytku, modemów biurowych, telewizorów LCD i plazmowych, drukarek osobistego użytku, małych domowych urządzeń elektrycznych, przenośnych urządzeń stereofonicznych.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 2.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | - Szerokość: 66 [mm] |
| Waga | 475 g |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe: 230V, 50Hz~ |