Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LV-530W, 1L, 3,0m, szara
Opis
Rozwinięcie serii Power Control służące podstawowemu zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu prostych urządzeń elektronicznych.
Zalety to: 5 lat gwarancji w standardzie, nowoczesne wzornictwo, przystępna cena.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, faksów osobistego użytku, modemów biurowych, telewizorów LCD i plazmowych, drukarek osobistego użytku, małych domowych urządzeń elektrycznych, przenośnych urządzeń stereofonicznych.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Szary |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 66 x 327 x 45 mm |
| Waga | 490 g |
| Pozostałe parametry |
|