Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LVT-530WA, 3L, 2.5m, czarna
Opis
Rozwinięcie serii Power Control służące podstawowemu zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu prostych urządzeń elektronicznych. Również w wersji z filtrem modemowym (LVT 530W).
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, faksów osobistego użytku, modemów biurowych, telewizorów do 21", drukarek osobistego użytku, małych domowych urządzeń elektrycznych, przenośnych urządzeń stereofonicznych.
5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 2.5 mm |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 327 x 66 x 45 mm |
| Waga | 0.495 kg |
| Pozostałe parametry |
|