Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LX 810, 1L, 1,5m, szara
Opis
Modele Serii LX 810 są nową linia produktową firmy Lestar dająca nowe możliwości użytkownikom, 8 gniazd z uziemieniem , nowa ergonomia , możliwość ułożenia przewodu zasilającego w 4 kierunkach oraz wyłącznik , który jest zabezpieczony przed przypadkowym wyłączeniem.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, szybkich modemów, rozbudowanych faksów, drukarek laserowych, fotokopiarek, rzutników biurowych, nowoczesnych telewizorów .urządzeń kina domowego; HI-FI itp.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Kolor | Szary |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 440 x 52 x 38mm |
| Waga | 0.505 kg |
| Pozostałe parametry | - Wskaźnik prawidłowego działania układu ochronnego |