Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LXA 816, 3L, 5,0m, czarna
Opis
Modele Serii LXA 816 są nową linia produktową firmy Lestar dająca nowe możliwości użytkownikom, 8 gniazd z uziemieniem , nowa ergonomia , możliwość ułożenia przewodu zasilającego w 4 kierunkach oraz wyłącznik , który jest zabezpieczony przed przypadkowym wyłączeniem.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, szybkich modemów, rozbudowanych faksów biurowych, drukarek laserowych, fotokopiarek biurowych, rzutników biurowych, nowoczesnych telewizorów .urządzeń kina domowego itp.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 480 x 52 x 38 mm |
| Waga | 0.625 kg |
| Pozostałe parametry | - Wskaźnik prawidłowego działania układu ochronnego |