Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LXARM 810, 3L, PDU, 5,0m, czarna
Opis
Listwy zasilające do szaf 19" z systemem kontroli stanu zabezpieczenia, resetowalnym bezpiecznikiem i nowym systemem prowadzenia przewodu w 4 kierunkach. Listwa posiada wskaźnik prawidłowego działania układu ochronnego, bezpieczniki termiczne zabezpieczające warystory. Bezpieczna, atestowana obudowa wykonana z wysokoudarowego poliamidu. Bezpiecznik resetowalny zabezpieczający urządzenie przed przeciążeniem. Zabezpieczenie przed przypadkowym wyłączeniem listw.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu | 5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Długość: 440 v 448 [mm] |
| Waga | 720 g |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe: 230 V AC |