Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa ZX 510, 1L, 3,0m, czarna
Opis
Lestar LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA ZX 510, 1L, CZARNA, 3,0M to najprostsza ochrona przeciwprzepięciowa sprzętu elektronicznego. Również w wersji DVB-T do zabezpieczeń antenowych i telewizji kablowej.
Zalecane do: komputery domowe/biurowe typu PC, telewizory, dekodery DVB-T, drukarki, małe domowe urządzenia elektryczne, urządzenia stereofoniczne.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie | - Włącznik / wyłącznik |
| Wymiary | - Szerokość: 53 [mm] |
| Waga | 430 g |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe: 230 V AC |