Producenci
Lestar Listwa przeciwprzepięciowa ZX 510, 1L, Czarna, 2,5M
Opis
Listwa przeciwprzepięciowa ZX 510, 1L, Czarna, 2,5M
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Wymiary rack | 1U |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 318 x 53 x 47,4 mm |
| Waga | 415 g |