Producenci
Lestar Listwa zasilająca LZ-530 BW 1,5M IEC
Opis
Listwa zasilająca przeznaczona do współpracy z zasilaczem UPS wyposażonym w gniazda IEC. Jest to rozwiązanie pozwalające na podłączenie innych urządzeń poza komputerem i monitorem, które wymagają stałego napięcia do prawidłowej pracy. Zalecane do: Routery WiFi, Acces Pointy, USB/LAN huby, Modemy zewnętrzne, itp. Listwa posiada 3-żyłowy przewód zasilający długość 1,5m z wtykiem IEC 320, 5 gniazd z uziemieniem.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | C14 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 62 x 337 x 46 mm |
| Waga | 550 g |
| Pozostałe parametry | Napięcie znamionowe: ~230V, 50Hz Natężenie nominalne UN: 10A Prąd upływu |