Producenci
Lestar Listwa zasilająca LZRM 810 BW IEC 320, PDU, 3,0m
Opis
- Listwa do montażu w szafie 19
- Brak wyłącznika chroni przed przypadkowym wyłączeniem podpiętych urządzeń
- Sygnalizacja napięcia
- Resetowalny bezpiecznik 10A
- Ilość gniazd 8
- Blokady gniazd wtykowych
- Przewód zasilający IEC 320 - możliwość bezp. wpięcia listwy do UPS
- 4 kierunki ułożenia kabla
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | C20 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 440 x 58 x 32 mm |
| Waga | 0.486 kg |
| Pozostałe parametry |
|