Producenci
Lexar Dysk SSD NM1090 Pro 4TB Gen5 14000/13000 Radiator
Opis
NM1090 Pro
Ciesz się błyskawicznymi czasami ładowania, do 200% szybciej dzięki technologii PCIe 5.0 i zaawansowanej konstrukcji kontroli termicznej. Dzięki niesamowitej prędkości odczytu do 14 000 MB/s i prędkości zapisu do 13 000 MB/s dysk SSD Lexar Professional NM1090 PRO M.2 2280 PCIe Gen 5x4 NVMe zapewnia wydajność do oszałamiająco wciągających gier, profesjonalnego renderowania i nie tylko. Pamięć podręczna DRAM i pamięć podręczna SLC Dynamic Cache również przyczyniają się do zwiększenia prędkości transferu danych, skracając czas oczekiwania i poprawiając responsywność systemu.
Dane techniczne
| Model | NM1090 Pro |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 2800 TB |
| Prędkość odczytu | 14000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 13000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2100 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1700 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 8 g |