Producenci
Lexar Dysk SSD NM620 2TB NVMe M.2 2280 3300/3000MB/s
Opis
Dane techniczne
| Model | NM620 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 1000 TB |
| Prędkość odczytu | 3300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 350 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 256 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |