Producenci
Lexar Pamięć do PC DDR4 THOR OC White 32GB(2*16GB)/3600Mhz
Opis
Pamięć DDR4 THOR 32GB(2*16GB)/3600Mhz biała
- Szybka pamięć DDR4 poprawiająca wydajność komputera stacjonarnego
- Przyspiesz wydajność komputera do wielozadaniowości
- Łatwe do zainstalowania
- Prosta aktualizacja dla twojego komputera
- Dożywotnia ograniczona gwarancja
- Wyposażony w aluminiowy rozpraszacz ciepła zapewniający doskonałe wykończenie i wysoce wydajne odprowadzanie ciepła
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL18 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary | 138,4 x 35,2 x 6,4 mm |
| Waga | 16.2 g |