Producenci
Lexar Pendrive Dual Drive D400 128GB USB-C/A 3.1 130MB/s
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Interfejs | USB Type C 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 130 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 9,7 x 16,2 x 60,6 mm |
| Waga | 17.8 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |