Producenci
Lexar Pendrive F35pro Fingerprint 256G USB 3.2 Gen1 400/350MB/s
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 350 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Metalowy |
| Wymiary | 7,9 x 61,57 x 20,4 mm |
| Waga | 16 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |