Producenci
Lexar Pendrive F35pro Fingerprint 64G USB 3.2 Gen1 300/150MB/s
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 150 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Metalowy |
| Wymiary | 7,9 x 61,57 x 20,4 mm |
| Waga | 16 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |