Producenci
Lexar Pendrive JumpDrive M400 32GB USB3.0 130MB/s
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 130 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 6,2 x 16,3 x 47,2 mm |
| Waga | 4.82 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |