Producenci
Lexar Pendrive JumpDrive V400 64GB USB3.0 100MB/s
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 100 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8 x 46,65 x 18,4 mm |
| Waga | 3.6 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |