Producenci
Lexmark Drukarka CS431dw 40N9420
Opis
Lexmark CS431 dw
Zapewnij kolorowe wydruki każdej małej grupie roboczej dzięki kompaktowemu, lekkiemu Lexmark CS431dw, gotowemu do pracy w sieci lub bezprzewodowo, z prędkością do 24 str./min
Klasyczne połączenia, bezprzewodowa wygoda
Oprócz łączności Gigabit Ethernet i USB, dwuzakresowa łączność Wi-Fi umożliwia użytkownikom mobilnym szybkie i łatwe drukowanie za pomocą aplikacji Lexmark Mobile Print, a także technologii Google Cloud Print, Mopria i AirPrint. A aplikacja Lexmark Mobile Assistant upraszcza konfigurację bezprzewodową.
Bezpieczeństwo w pełnym spektrum
Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów to zadanie projektowe i inżynieryjne w całym naszym portfolio produktów. Nasze funkcje bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje informacje - w dokumencie, na urządzeniu, w sieci i we wszystkich punktach pomiędzy.
Dane techniczne
| Model | CS431 dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 24.7 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 24.7 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: Dwurdzeniowy, 1,0 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 176 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 243.7 mm |
| Szerokość | 411.2 mm |
| Głębokość | 394.1 mm |
| Waga | 16.1 kg |