Producenci
Lexmark Drukarka CS531dw 50M0030
Opis
Lexmark CS531dw
Dzięki wyjątkowej wydajności i bezpiecznej konstrukcji drukarka CS531dw zapewnia szybsze drukowanie do 33 stron na minutę i zwiększoną wydajność tonera do 15 800 stron w trybie monochromatycznym i do 8800 stron w kolorze. Krótkie oczekiwanie na pierwszą stronę, doskonała jakość druku i łatwy w obsłudze ekran dotykowy.
Zarządzanie
Urządzeniami z obsługą IoT można zarządzać zdalnie, co obejmuje m.in. konfigurację, zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i diagnostykę. Możliwość komunikacji bezprzewodowej zapewnia swobodny dostęp, a zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego umożliwiają korzystanie z najnowszych funkcji zabezpieczeń. Nasza aplikacja do drukowania mobilnego ułatwia zdalne nadzorowanie zadań drukowania i zarządzanie nimi za pomocą telefonu.
Stałe, profesjonalne wsparcie dla produktów
Nasze urządzenia są łatwe w obsłudze i instalacji, intuicyjne, bardzo wydajne i niezawodne Od filmów instruktażowych i pomocy technicznej do produktów po proste, oznaczone kolorami wskazówki wykonywania czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana tonera - korzystanie ze sprzętu Lexmark to czysta przyjemność. Klientom korzystającym z usług zarządzania drukiem proponujemy dodatkowe korzyści, takie jak analizy predykcyjne stanu floty, które pomagają w identyfikowaniu potencjalnych problemów i zapobieganiu im.
Zrównoważony rozwój
Certyfikaty Energy Star, Blue Angel, RoHS i EPEAT Silver. Modele zapewniają zrównoważoną eksploatację dziś i jutro. Lexmark jest liderem jeśli chodzi o wykorzystywanie materiałów pochodzących z odzysku; nasze produkty są w co najmniej 35% wytwarzane z materiałów wtórnych z tworzyw sztucznych i stale pracujemy nad udoskonaleniami w tym zakresie. Ta linia została również zaprojektowana z myślą o maksymalnym wydłużeniu okresu eksploatacji i zmniejszeniu ilości odpadów.
Inteligentna konstrukcja
Każdy punkt dotykowy został zaprojektowany tak, aby był odporny na intensywne użytkowanie, a jednocześnie spełniał standardy dostępności. Urządzenie opiera się na stalowych ramach, które zapewniają mu trwałość i wydajność na długi czas. Produkty są projektowane z myślą o długim okresie eksploatacji z wykorzystaniem trwałych komponentów; ich serwisowanie jest łatwe i nie wymaga wielu narzędzi.
Projektowane z myślą o bezpieczeństwie
Doświadczenie i specjalistyczna wiedza firmy Lexmark pomaga klientom chronić dane, urządzenie i sieć. Nasz ekosystem zabezpieczeń został zaprojektowany tak, aby stawić czoła najbardziej złożonym wyzwaniom związanym z danymi. Teraz dodatkowo nasze urządzenia zostały wyposażone w moduł TPM (Trusted Platform Module), który obsługuje takie funkcje, jak wbudowane uwierzytelnianie, kontrola integralności systemu i możliwości kryptograficzne, co pozwala utworzyć unikalny cyfrowy system czytnika linii papilarnych. Moduł TPM spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa obowiązujące w branży i wymagane przez rząd Stanów Zjednoczonych, w tym posiada certyfikaty Common Criteria i Federal Information Processing Standard (FIPS).
Zastrzeżona technologia
Jesteśmy właścicielem podstawowych technologii w zakresie sprzętu, oprogramowania sprzętowego, usług i rozwiązań. Dzięki temu możemy tworzyć bezproblemowe połączenia w celu minimalizowania ryzyka wystąpienia luk w zabezpieczeniach dokumentów, urządzeń i sieci. Wykorzystujemy posiadaną wiedzę, aby zapewniać korzyści klientom.
Dane techniczne
| Model | CS531dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | No. 9 98,5 x 225,5 mm |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 100000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PPDS |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | Direct Image |
| Procesor drukarki | Dual Core, 1 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 1024 MB |
| Maksymalna pamięć | 1024 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 170 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Opcje rozbudowy |
|
| Informacje o gwarancji | 1-Year Onsite Service, Next Business Day |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 318.3 mm |
| Szerokość | 455 mm |
| Głębokość | 422.5 mm |
| Waga | 20.55 kg |