Producenci
Lexmark Drukarka CS943de 32D0020
Opis
Lexmark CS943de
Kolorowa drukarka Lexmark CS943de o wydajności do 55 stron na minutę to bezpieczne, funkcjonalne i niezawodne urządzenie przeznaczone dla dużych grup roboczych.
Zawsze z myślą o zrównoważonym rozwoju
Drukarka ma w standardzie funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, a dodatkowo jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które są zgodne ze standardami EPEAT Silver i ENERGY STAR. Wielokrotnie nagradzany program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).
Projektowane z myślą o bezpieczeństwie
Funkcje bezpieczeństwa Lexmarka chronią Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Nieustannie usprawniając bezpieczeństwo, dodaliśmy standardowy moduł Trusted Platform Module, który obejmuje wbudowane uwierzytelnianie, kontrolę integralności systemu i możliwości kryptograficzne, co pozwala utworzyć unikalny cyfrowy system czytnika linii papilarnych.
Wdrażamy Internet rzeczy (IoT) do pracy dla Ciebie
Nasze zaawansowane drukarki z obsługą IoT są wyposażone w czujniki, które stale monitorują setki punktów danych, a po podłączeniu do usług Lexmarka w chmurze zapewniają dodatkowe korzyści, takie jak usługi predykcyjne i automatyczne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.
Zachowanie profesjonalnego wizerunku dzięki perfekcyjnie odwzorowanym kolorom w druku wielkoformatowym
Ciesz się żywymi kolorami dzięki funkcjom zaawansowanym oferowanym w standardzie, takim jak kalibracja PANTONE czy technologia Named Color Replacement firmy Lexmark, które zapewniają niezmienność wizerunku marki i profesjonalny wygląd.
Elastyczne opcje wejściowe i wyjściowe do wszystkich potrzeb drukowania
Jeśli trzeba drukować lub skanować formaty większe niż A4, to urządzenie wielkoformatowe obsługuje formaty do papieru o wymiarach nieco większych niż SRA3+ (maks. 329 x 483 mm) i standardową pojemność wejściową do 1140 stron. Opcjonalne dodatkowe tace zwiększają pojemność wejściową do 5140 stron. Dostępne są różne opcje wykończeniowe: zszywacz, finiszer zszywająco-dziurkujący, finiszer broszurowy lub finiszer Trifold/Z-fold firmy Lexmark.
Dane techniczne
| Model | CS943de |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | C4 229 x 324 mm |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | A3 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | No. 9 98,5 x 225,5 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 55 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 55 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 270000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | Direct Image |
| Język drukarki | PPDS |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Quad Core 1.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 4096 MB |
| Maksymalna pamięć | 4096 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Standardowa pojemność odbiorników: 400 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 52 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 1-Year Onsite Repair, Next Business Day |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 714 mm |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 743 mm |
| Waga | 82.5 kg |