Producenci
Lexmark Drukarka MS431dw 29S0110
Opis
Drukuj więcej, czekaj krócej
Oprócz pierwszej strony drukowanej z szybkością do 5,9 sekundy oraz drukowaniem do 40 stron na minutę, dostępny toner Unison o bardzo wysokiej wydajności zapewnia do 20 000 stron wydruku. Dodaj opcjonalny podajnik papieru, który zwiększa pojemność wejściową do 900 arkuszy, aby drukować więcej i mieć krótsze przestoje.
Dopasowane wydruki
Jako że mierzy zaledwie 222 mm wysokości x 368 mm szerokości x 363 mm głębokości, urządzenie klasy biznesowej MS431dw dopasuje się praktycznie wszędzie. Jego niewielki rozmiar i lekkość ułatwiają ustawianie na miejscu i przenoszenie.
Oszczędzanie papieru i energii
Automatyczne drukowanie dwustronne stanowi standard, a dodatkowo drukarka jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które wspierają klasyfikację EPEAT Silver i certyfikację ENERGY STAR. Program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbierania zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują zużycie odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).
Trwałość bez nadmiernej obsługi
Dzięki stalowej ramie i trwałej grzałce MS431dw zostało opracowane, aby długo służyć.
Kompleksowe zabezpieczenia
Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest dla nas bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi.
Dane techniczne
| Model | MS431dw 29S0110 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Direct Image |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Dual Core, 1.0 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | Max. 350 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Max. 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 217 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenApp |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 1 rok |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 222 mm |
| Szerokość | 368 mm |
| Głębokość | 363 mm |
| Waga | 9.3 kg |