Producenci
Lexmark Urządzenie wielofunkcyjne CX735adse 47C9620
Opis
Wdrażamy Internet rzeczy (IoT) do pracy dla Ciebie
Nasze zaawansowane drukarki z obsługą IoT są wyposażone w czujniki, które nieustannie monitorują setki punktów danych. Po podłączeniu urządzenia do usług w chmurze Lexmark można zoptymalizować wydajność i czas pracy bez przestojów za pomocą dodatkowych funkcji, takich jak serwis predykcyjny i automatyczne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.
W stronę zrównoważonego rozwoju
Drukarka ma w standardzie funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, a dodatkowo jest wyposażona w tryby oszczędzania energii, które są zgodne ze standardami EPEAT Silver i ENERGY STAR. Wielokrotnie nagradzany program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych Lexmarka (LCCP) i program zbiórki zużytych urządzeń Lexmarka (LECP) minimalizują ilość odpadów i wspierają recykling (dostępność różni się w zależności od kraju).
Wykonuj zadania bezproblemowo
Skup się na bezproblemowym wykonywaniu zadań dzięki standardowemu dostępowi do wbudowanych rozwiązań obiegu dokumentów, takich jak Centrum skanowania, będącego łatwą w użyciu aplikacją, umożliwiającą przekazywanie dokumentów do wielu odbiorców jednocześnie. Można też dodać inne rozwiązania Lexmarka lub rozwiązania innych partnerów spełniające określone potrzeby biznesowe.
Większa wydajność i łatwość obsługi
Urządzenia umożliwiają uzyskanie większej wydajności i łatwości obsługi dzięki zastosowaniu jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego z ultradźwiękowym wykrywaniem błędów podawania oraz dużego ekranu dotykowego w formie tabletu, który ułatwia użytkownikom intuicyjne przetwarzanie każdego zadania, od tych podstawowych po zadania złożone.
Solidna jakość
Nasze niezawodne produkty wielofunkcyjne zapewniają kolorowe wydruki o wysokiej jakości w różnych środowiskach, od biur po trudne warunki w halach produkcyjnych. Dzięki solidnym stalowym ramom, podzespołom o długiej żywotności oraz wymiennym kasetom o wydajności do 28 000/16 200 stron w trybie monochromatycznym/kolorowym nasze urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły pracować przez wiele lat. Można je również aktualizować, by móc korzystać z najnowszych zabezpieczeń i funkcji.
Projektowane z myślą o bezpieczeństwie
Funkcje bezpieczeństwa Lexmarka chronią Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Nieustannie usprawniając bezpieczeństwo, dodaliśmy standardowy moduł Trusted Platform Module, który obejmuje wbudowane uwierzytelnianie, kontrolę integralności systemu i możliwości kryptograficzne, co pozwala utworzyć unikalny cyfrowy system czytnika linii papilarnych.
Dane techniczne
| Model | CX735adse |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 5.6 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6.1 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 150000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Direct Image |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Procesor drukarki | Quad Core 1.2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 2048 MB |
| Maksymalna pamięć | 2048 MB |
| Podajnik papieru | Maks.: 650 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maks.: 300 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier banerowy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 218 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Ubuntu |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 621 mm |
| Szerokość | 479 mm |
| Głębokość | 533 mm |
| Waga | 39.5 kg |