Producenci
Lexmark Urządzenie wielofunkcyjne MX432adwe 29S8110
Opis
Urządzenie MX432adwe zapewnia małym grupom roboczym skalowalne wsparcie rozwiązań i zabezpieczenia na poziomie korporacyjnym do 40 stron na minutę. Kompaktowy rozmiar z modułem TPM (Trusted Platform Module) w standardzie.
Dane techniczne
| Model | MX432adwe |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | B5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania | Zakres zmniejszenia/powiększenia: 25 - 400 % |
| Parametry faksowania | Szybkość modemu: ITU T.30, V.34 Half-Duplex, 33.6 Kb/s |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Język drukarki | PCLm |
| Podajnik papieru | Pojemność podajnika dokumentów: Maks.: 50 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Pojemność odbiornika dla kopiowania/skanowania : Maks.: 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 217 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2022 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2003 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 353.6 mm |
| Szerokość | 470 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Waga | 14.71 kg |