Producenci
Lexmark Urządzenie wielofunkcyjne MX521ade 36S0830
Opis
Energooszczędność
Nie zmarnuj ani jednego wata funkcje zarządzania zasilaniem zmniejszają zużycie energii przez drukarkę zarówno podczas działania, jak i w trybie snu. Niższa temperatura utrwalania i automatyczne zarządzanie rdzeniami procesora w zależności od wielkości zadania umożliwiają spełnienie rygorystycznych wymogów standardu ENERGY STAR 2.0. To oznacza zysk dla naszej planety i dla Twojego budżetu.
Moc dwóch rdzeni
Dwurdzeniowy procesor 1 GHz z 1 GB standardowej pamięci umożliwiają faksowanie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie z maksymalną wydajnością. Już zawsze będziesz mieć pewność, że skomplikowane pliki z obrazami, wykresami i drobnym drukiem będą wyglądać tak, jak powinny.
Definicja czytelnego tekstu
Niektóre drukarki laserowe mają problemy z drukowaniem czytelnego tekstu w kolorze szarym. Urządzenia serii MX520 do nich nie należą. Innowacyjna technologia obramowywania czcionek sprawia, że nawet najmniejszy szary tekst jest wyraźny i czytelny.
Dane techniczne
| Model | MX521ade (36S0830) |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania | Obszar skanowania: 215,9 × 355,6 mm (maksymalnie) |
| Parametry kopiowania | Szybkość kopiowania: 44 kopii/min (A4 czarny druk) |
| Parametry faksowania | Szybkość transmisji faksu: |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 45 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 22 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 120000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Procesor drukarki | Dwurdzeniowy, 1.0 GHz |
| Maksymalna pamięć | 1024 MB |
| Podajnik papieru | Podajnik uniwersalny na 100 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Odbiornik na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 477 mm |
| Szerokość | 489 mm |
| Głębokość | 429.5 mm |
| Waga | 20.6 kg |