Producenci
LiteOn Nagrywarka wewnętrzna 9,5 mm DU-8AESH Ultra-slim DVD SATA czarna
Opis
Dane techniczne
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Typ napędu | UltraSlim (9,5 mm) |
| Interfejs | Serial ATA |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-TEXT |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-DA |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-Extra |
| Odczytywane formaty płyt CD | Photo-CD |
| Odczytywane formaty płyt CD | Video-CD |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R DL |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-Audio |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-Video |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-ROM | 8 x |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 x |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 6 x |
| LightScribe | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 9.5 x 128 x 126.1 mm |
| Waga | 140 g |