Producenci
LiteOn Nagrywarka zewnętrzna eBAU108 Slim DVD USB czarna
Opis
Dane techniczne
| Typ napędu | UltraSlim (9,5 mm) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-DA |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-Extra |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-RAM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R DL |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-ROM | 8 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-RAM | 5 x |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 x |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RAM | 5 x |
| Czas dostępu DVD | 200 ms |
| LightScribe | Nie |
| Kolor przedniego panelu | Czarny |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 140 x 13.5 x 136.3 mm |
| Waga | 220 g |