Producenci
LogiLink Adapter Bluetooth v4.0 USB BT0015
Opis
Mini adapter Bluetooth na złączu USB BT 4.0 kompatybilny wstecznie
Dane techniczne
| Bluetooth | 1.1 |
| Bluetooth | 1.2 |
| Bluetooth | 2.0 +EDR |
| Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | 3.0 +EDR |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Interfejs | USB |
| Zasięg | Klasa 1. - 100m |
| Profile | PAN (Personal Area Networking Profile) |
| Profile | BPP (Basic Printing Profile) |
| Profile | DUN (Dial-up Networking Profile) |
| Profile | PBAP (Phone Book Access Profile) |
| Profile | PXP (Proximity Profile) |
| Profile | SPP (Serial Port Profile) |
| Profile | HFP (Hands-Free Profile) |
| Profile | GATT (Generic Attribute Profile) |
| Profile | HSP (Headset Profile) |
| Profile | HID (Human Interface Device Profile) |
| Profile | VDP (Video Distribution Profile) |
| Profile | HOGP (HID Over GATT Profile) |
| Profile | HDP (Health Device Profile) |
| Profile | FMP (Find Me Profile) |
| Profile | SYNCH (Synchronization Profile) |
| Profile | GAVDP (Generic Audio/Video Distribution Profile) |
| Profile | BIP (Basic Imaging Profile) |
| Profile | ScPP (Scan Parameters Profile) |
| Profile | GAP (Generic Access Profile) |
| Profile | FTP (File Transfer Profile) |
| Profile | OBEX (OBject EXchange) |
| Profile | OPP (Object Push Profile) |
| Profile | AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) |
| Profile | HCRP (Hard Copy Cable Replacement Profile) |
| Profile | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wymiary urządzenia: 3 x 14.2 x 4.5 mm - Wymiary opakowania: 108 x 125 x 14 mm |
| Waga | 2.4 g |
| Pozostałe parametry | - Maksymalny transfer: do 3 Mb/s |