Producenci
LogiLink Adapter USB-C do 2x USB -C, PD 60W / audio
Opis
Adapter USB-C z portem ładowania 60W PD i złączem słuchawkowym to praktyczne akcesorium, które można użyć w wielu sytuacjach. Łączy kilka funkcji w jednym, kompaktowym urządzeniu. Dzięki technologii Power Delivery o mocy 60W, można szybko i efektywnie ładować kompatybilne urządzenia, takie jak smartfony, tablety czy laptopy. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy nie mamy w pobliżu gniazdka elektrycznego. Rozmowy za pomocą zestawu słuchawkowego z mikrofonem również nie stanowią problemu.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 15 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Zasilający |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska x 2 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 8.1 x szerokość: 26 x długość: 27.9 mm |
| Waga | 8 g |
| Pozostałe parametry |
|