Producenci
LogiLink Bezprzewodowa klawiatura numeryczna, 18 klawiszy, 2.4GHz
Opis
Brakuje klawiatury numerycznej na klawiaturze notebooka? Dodatkowa klawiatura numeryczna USB od LogiLink jest łatwa do połączenia i umożliwia korzystanie z cyfr i funkcji, takich jak standardowa klawiatura ze zintegrowaną klawiaturą numeryczną. Dzięki technologii FSK o częstotliwości 2,4 GHz można to zrobić bez użycia kabli, dzięki czemu nie musisz się martwić plątaniną kabli.
Dane techniczne
| Model | ID0173 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 89.2 x 128.5 x 27.5 mm |
| Waga | 130 g |
| Pozostałe parametry |
|