Producenci
LogiLink Bezprzewodowy adapter USB,N150 Mbps,ultra nano
Opis
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | RTL8188EUS |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie: WEP, WPA, WPA2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 6 x 13.5 x 23 mm |
| Pozostałe parametry | Funkcja WPS (WiFi Protected Setup) |