Producenci
LogiLink HUB 4xUSB3.0 Aktywny Metalowa obudowa
Opis
HUB 4xUSB3.0, aktywny, metalowa obudowa
- Hub 4 porty USB 3.0
- Kompatybilny ze standardem USB 3.0/2.0/1.1
- Wskaźnik LED dla aktywności
- Maksymalna szybkość transferu: 5 Gbit / s
- Kabel USB 3.0 oraz zasilacz w zestawie
- Nie wymaga instalacji sterowników
- Hot Plug / Plug & Play
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 117 x 20 × 45 mm |
| Waga | 130 g |