Producenci
LogiLink HUB USB 2.0 10-portów z zasilaczem
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 10 |
| Standard | USB 2.0 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 10 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | - Hub aktywny zasilany zewnętrznym zasilaczem 5V/3.5A |
| Akcesoria w zestawie | - Koncentrator USB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | - Wymiary koncentratora: 180 x 25 x 20 mm |
| Waga | 0.325 kg |
| Pozostałe parametry | - Obsługuje trzy prędkości przesyłu: 480Mb/s (High-speed), 12Mb/s (Full-speed) oraz 1,5Mb/s (Low-speed) |